صنایع جوش و برش علیپور«جوش و برش علیپور» به موجب قانون نظام صنفی به شماره شناسه ۰۴۶۶۴۷۰۹۸۰ از اتحادیه ابزار آلات صنعتی و ساختمانی و یراق آلات، مجوز فعالیت  دارد.

صنایع جوش و برش علیپور تبریز تأمین کننده‌ی انواع ابزار آلات تخصصی جوش و برش با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش انواع ابزار آلات و تجهیزات جوش و برش ضمن حمایت از تولید ملّی و جلوگیری از خروج ارز از کشور عزیزمان ایران، گامی بلند در راستای تأمین تجهیزات جوش و برش برداشته است.

صنایع جوش و برش علیپور متشکل از مهندسین متخصص فارغ التحصیل از دانشگاه‌های مطرح کشورمان آماده همکاری با تمامی شرکت‌ها و کارگاه ها در زمینه تأمین تخصصی تجهیزات جوش و برش به صورت خاص می‌باشد.

تاریخچه ثبت و فعالیت:

مجموعه جوش و برش علیپور به عنوان اولین مرکز فروش ابزارآلات تخصصی جوش و برش درشمالغرب کشور در سال ۱۳۹۱ هجری شمسی توسط «مهندس آرش علیپور» در تبریز تأسیس و شروع به فعالیت نمود.

این مجموعه با عنوان اختصاری AWELD ثبت برند شده و به عنوان مجموعه ای بزرگ و مجهز و متمرکز فروش ابزار و تجهیزات صنعتی و به ویژه صنایع جوش و برش به شمار می رود که با اجرای استانداردهای مدیریتی، مکانیزاسیون بخش مالی و حسابداری، انبار مجهز و مدرن، فروشگاه ویژه مشتریان، توانسته است در این مدت به یک مجموعه خاص تأمین و فروش ابزار و تجهیزات جوش و برش تبدیل گردد.

برای ثبت پیشنهادات و شکایات و یا اطلاع از قوانین و مقررات و حقوق مصرف کننده، از لینک های موجود در انتهای صفحه استفاده فرمایید.

آدرس دفتر ارتباط با مشتریان:  آذربایجان شرقی، شهرک رجایی به طرف تبریز، بعد از پل پتروشیمی، مابین پلیکا خیام و آذران ماشین، شرکت صنایع جوش و برش علیپور تبریز

تلفن ثابت: ۳۴۲۱۶۶۹۷-۰۴۱(۹۸+) و ۳۴۲۱۶۱۸۱-۰۴۱(۹۸+)

تلفن های همراه: ۰۹۹۲۸۸۸۴۴۲۷ و ۰۹۳۳۲۷۱۱۳۷۰

ایمیل مکاتبات رسمی: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

ایمیل واحد فروش: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

ایمیل سایت: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید